18:27 - luni 06.07.2020
Noutati:

Fotbal liga 1 Romania

Fotbal liga 1 romania – meciuri, rezultate si clasament.

Totul despre liga 1 Romania. Clasament, rezultate si program meciuri in timp real.

  • Clasament
  • Rezultate
  • Program meciuri

Clasament liga 1 Romania

# Echipă P
1 CFR Cluj 52
2 Universitatea … 46
3 Botoşani 45
4 FCSB 44
5 Gaz Metan Mediaş 43
6 Astra 42
7 Viitorul 40
8 Dinamo Bucureşti 34
9 Sepsi 33
10 Hermannstadt 25
11 Chindia Târgovişte 25
12 Politehnica Iași 22
13 Academica Clinceni 22
14 Voluntari 20

Rezultate meciuri liga 1 Romania

duminică, 5 iulie, 2020
Astra 2 - 2 CFR Cluj
Academica Clinceni 1 - 3 Dinamo Bucureşti
Politehnica Iași 3 - 1 Sepsi
sâmbătă, 4 iulie, 2020
FCSB 1 - 1 Botoşani
vineri, 3 iulie, 2020
Gaz Metan Mediaş 1 - 2 Universitatea …
joi, 2 iulie, 2020
Viitorul 1 - 0 Dinamo Bucureşti
miercuri, 1 iulie, 2020
Voluntari 2 - 0 Chindia Târgovişte
Academica Clinceni 1 - 0 Sepsi
marți, 30 iunie, 2020
Politehnica Iași 2 - 3 Hermannstadt
luni, 29 iunie, 2020
Astra 3 - 2 FCSB
duminică, 28 iunie, 2020
CFR Cluj 2 - 3 Universitatea …
Dinamo Bucureşti 0 - 1 Voluntari
sâmbătă, 27 iunie, 2020
Sepsi 3 - 3 Viitorul
Chindia Târgovişte 0 - 2 Politehnica Iași
vineri, 26 iunie, 2020
Gaz Metan Mediaş 0 - 2 Botoşani
Hermannstadt 0 - 1 Academica Clinceni
marți, 23 iunie, 2020
Universitatea … 2 - 1 Botoşani
luni, 22 iunie, 2020
Viitorul 4 - 1 Hermannstadt
Academica Clinceni 1 - 0 Chindia Târgovişte

Program meciuri liga 1 Romania

sâmbătă, 13 iunie, 2020
Dinamo Bucureşti 23:00 Chindia Târgovişte
miercuri, 17 iunie, 2020
Hermannstadt 23:30 Dinamo Bucureşti
luni, 6 iulie, 2020
Chindia Târgovişte 20:00 Hermannstadt
Voluntari 23:00 Viitorul
vineri, 10 iulie, 2020
Viitorul 21:00 Academica Clinceni
sâmbătă, 11 iulie, 2020
Botoşani 00:00 Astra
Hermannstadt 20:30 Voluntari
duminică, 12 iulie, 2020
Dinamo Bucureşti 21:00 Politehnica Iași
luni, 13 iulie, 2020
Universitatea … 00:00 FCSB
Sepsi 21:00 Chindia Târgovişte
marți, 14 iulie, 2020
CFR Cluj 00:00 Gaz Metan Mediaş
miercuri, 15 iulie, 2020
Politehnica Iași 06:00 Viitorul
Academica Clinceni 06:00 Voluntari
Chindia Târgovişte 06:00 Dinamo Bucureşti
Hermannstadt 06:00 Sepsi