21:20 - sâmbătă 19.09.2020
Noutati:

Fotbal liga 1 Romania

Fotbal liga 1 romania – meciuri, rezultate si clasament.

Totul despre liga 1 Romania. Clasament, rezultate si program meciuri in timp real.

  • Clasament
  • Rezultate
  • Program meciuri

Clasament liga 1 Romania

# Echipă P
1 CFR Cluj 10
2 Universitatea … 9
3 Botoşani 7
4 Voluntari 7
5 FCSB 6
6 Gaz Metan Mediaş 6
7 Hermannstadt 5
8 Chindia Târgovişte 4
9 UTA Arad 3
10 Politehnica Iași 3
11 Academica Clinceni 2
12 Dinamo Bucureşti 2
13 Sepsi 2
14 Argeș 1
15 Viitorul 1
16 Astra 1

Rezultate meciuri liga 1 Romania

sâmbătă, 19 septembrie, 2020
Astra 0 - 2 CFR Cluj
vineri, 18 septembrie, 2020
Chindia Târgovişte 1 - 3 Hermannstadt
marți, 15 septembrie, 2020
Viitorul 1 - 4 Universitatea …
luni, 14 septembrie, 2020
CFR Cluj 1 - 0 Hermannstadt
duminică, 13 septembrie, 2020
Astra 2 - 2 Sepsi
Voluntari 2 - 1 FCSB
sâmbătă, 12 septembrie, 2020
Politehnica Iași 1 - 4 Gaz Metan Mediaş
Academica Clinceni 0 - 0 Chindia Târgovişte
Dinamo Bucureşti 1 - 1 Botoşani
vineri, 11 septembrie, 2020
Argeș 1 - 1 UTA Arad
marți, 1 septembrie, 2020
Chindia Târgovişte 1 - 0 Dinamo Bucureşti
luni, 31 august, 2020
FCSB 3 - 0 Viitorul
duminică, 30 august, 2020
Universitatea … 2 - 0 Astra
Botoşani 4 - 0 Politehnica Iași
CFR Cluj 0 - 0 Sepsi
sâmbătă, 29 august, 2020
Hermannstadt 2 - 2 Academica Clinceni
UTA Arad 0 - 0 Voluntari
vineri, 28 august, 2020
Gaz Metan Mediaş 2 - 0 Argeș
marți, 25 august, 2020
Dinamo Bucureşti 1 - 1 Hermannstadt
luni, 24 august, 2020
Voluntari 2 - 1 Gaz Metan Mediaş

Program meciuri liga 1 Romania

sâmbătă, 19 septembrie, 2020
Sepsi 22:00 Viitorul
duminică, 20 septembrie, 2020
Universitatea … 00:45 Voluntari
Botoşani 19:30 Academica Clinceni
UTA Arad 21:45 Politehnica Iași
luni, 21 septembrie, 2020
FCSB 00:30 Argeș
marți, 22 septembrie, 2020
Gaz Metan Mediaş 00:00 Dinamo Bucureşti
vineri, 25 septembrie, 2020
Voluntari 21:00 Sepsi
sâmbătă, 26 septembrie, 2020
Argeș 00:00 Universitatea …
Academica Clinceni 17:45 Gaz Metan Mediaş
duminică, 27 septembrie, 2020
Viitorul 00:30 Astra
CFR Cluj 22:00 Chindia Târgovişte
luni, 28 septembrie, 2020
Politehnica Iași 00:45 FCSB
Hermannstadt 21:00 Botoşani
marți, 29 septembrie, 2020
Dinamo Bucureşti 00:00 UTA Arad