23:25 - luni 20.09.2021
Noutati:

Fotbal liga 1 Romania

Fotbal liga 1 romania – meciuri, rezultate si clasament.

Totul despre liga 1 Romania. Clasament, rezultate si program meciuri in timp real.

  • Clasament
  • Rezultate
  • Program meciuri

Clasament liga 1 Romania

# Echipă P
1 CFR Cluj 21
2 Botoşani 20
3 Rapid 17
4 UTA Arad 16
5 FCV Farul Cons… 15
6 FCSB 15
7 Voluntari 15
8 Argeș 13
9 Universitatea … 13
10 Chindia Târgovişte 12
11 Mioveni 10
12 Sepsi 8
13 U Craiova 1948 8
14 Gaz Metan Mediaş 7
15 Dinamo Bucureşti 6
16 Academica Clinceni 2

Rezultate meciuri liga 1 Romania

duminică, 19 septembrie, 2021
Dinamo Bucureşti 1 - 2 Botoşani
Sepsi 0 - 0 UTA Arad
Academica Clinceni 0 - 1 Argeș
sâmbătă, 18 septembrie, 2021
U Craiova 1948 0 - 1 FCSB
Chindia Târgovişte 2 - 0 FCV Farul Cons…
Rapid 1 - 2 Gaz Metan Mediaş
vineri, 17 septembrie, 2021
Voluntari 4 - 0 Mioveni
marți, 14 septembrie, 2021
Universitatea … 1 - 1 Sepsi
luni, 13 septembrie, 2021
FCV Farul Cons… 5 - 0 Academica Clinceni
FCSB 6 - 0 Dinamo Bucureşti
duminică, 12 septembrie, 2021
Gaz Metan Mediaş 1 - 2 Voluntari
Botoşani 1 - 0 CFR Cluj
sâmbătă, 11 septembrie, 2021
Argeș 1 - 0 U Craiova 1948
UTA Arad 2 - 2 Rapid
vineri, 10 septembrie, 2021
Mioveni 0 - 1 Chindia Târgovişte
marți, 31 august, 2021
Gaz Metan Mediaş 0 - 1 UTA Arad
luni, 30 august, 2021
Academica Clinceni 1 - 1 Mioveni
CFR Cluj 4 - 1 FCSB
duminică, 29 august, 2021
Sepsi 1 - 1 Botoşani

Program meciuri liga 1 Romania

marți, 21 septembrie, 2021
CFR Cluj 00:00 Universitatea …
vineri, 24 septembrie, 2021
Rapid 23:00 Voluntari
sâmbătă, 25 septembrie, 2021
Argeș 20:00 Chindia Târgovişte
duminică, 26 septembrie, 2021
FCSB 00:00 Academica Clinceni
FCV Farul Cons… 18:30 Mioveni
Botoşani 21:00 U Craiova 1948
luni, 27 septembrie, 2021
UTA Arad 00:00 CFR Cluj
Gaz Metan Mediaş 21:00 Sepsi
marți, 28 septembrie, 2021
Universitatea … 00:00 Dinamo Bucureşti
sâmbătă, 2 octombrie, 2021
Mioveni 06:00 Argeș
Voluntari 06:00 FCV Farul Cons…
Sepsi 06:00 Rapid
U Craiova 1948 06:00 Universitatea …
CFR Cluj 06:00 Gaz Metan Mediaş
Chindia Târgovişte 06:00 FCSB
Academica Clinceni 06:00 Botoşani
Dinamo Bucureşti 06:00 UTA Arad